Oddělení zákaznické podpory ESET vede Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedení zákaznické podpory české pobočky společnosti ESET přebrala Lucie Dvořáková. Přináší si zkušenosti s vedením týmu a podporou firemních klientů z nadnárodní korporace. Jako manažerka se chce především soustředit na podporu svého týmu, aby mohl odvádět svou práci co nejlépe.

„V oblasti zákaznické podpory mám dva cíle. Na prvním místě je zákazník, a proto je mým záměrem poskytnout kvalitní péči o něj tak, aby měl jistotu, že kdykoliv se na nás obrátí, bude spokojený. Pokud se nám podaří v něm tento pocit vyvolat, rád se o něj podělí i s ostatními. To nám může přinést i další potenciální zákazníky. Druhým cílem je péče o lidi uvnitř týmu. Protože spokojený tým lidí se stává i týmem výkonnějším a na lidech může firma stavět,“ popisuje své ambice Lucie Dvořáková.

Lucie Dvořáková (38) studovala obor Sociální práce na Univerzitě Karlově. Má letitou praxi ve finančním sektoru. Přináší si zkušenosti z pozice Onboarding Manager nadnárodní společnosti Worldline, kde měla na starosti zpracování smluv, na jejichž základě se zákazníkům dodávaly platební terminály. Před tím působila 6 let v Komerční bance jako Specialista klientské linky platebních karet. Volný čas nejraději tráví se synem, má ráda hudbu, sportuje a ráda peče.

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »